Zemní práce

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, jako jsou výkopy základů, přípravné práce pro stavby, terénní úpravy a v neposlední řadě také nakládka a odvoz zeminy.

Naše služby

Naše společnost vám nabízí širokou škálu zemních prací. Zemní práce odvedené naším profesionálním týmem vám významně usnadní stavbu. Naše firma je schopna pokrýt komplexní spektrum. Od základních úprav terénu, přes těžší výkopové práce až po dokončovací práce a vlastí stavbu. Zabývá se přípravou terénu pro základy staveb pozemních, dopravních i vodohospodářských. Prioritou je pro nás vysoká kvalita, bezpečnost práce a profesionální přístup, který vede k celkové spokojnosti každého zákazníka.

S naší technikou zajistíme vše, co je potřeba

Za pomoci kvalitních a moderních strojů provádíme těžbu zeminy, výkopy pro inženýrské sítě, přípravné práce pro stavby, zářezy do strání, zásypy, hloubení rýh, budování cest a příjezdových komunikací, zpevnění komunikací, bourací a odvodňovací práce, apod. K těmto činnostem používáme nejmodernější techniku, samozřejmostí je také obsluha těchto strojů. Tu vykonávají kvalifikovaní pracovníci.

V oblasti zemních a výkopových prací vám nabízíme tyto služby:

K našim službám samozřejmě patří také přeprava nákladů, zejména štěrku, struska, písek, recykláte a další. Dovážíme také jakýkoliv typ sypkých směsí.

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte tento nezávazný formulář a my se vám ozveme

Vyplňte formulář a my se ozveme

Nebo nás kontaktujte napřímo

Tel: +420 602 309 997

Mail: pnstav@pnstav.cz

PN stavební společnost s.r.o.
Na hradišti 224/4
250 67 Klecany

Máte zájem o naše služby?

Web provozuje PPC specialista a konzultant