Stavební práce

Mezi služby poskytované naší stavební firmou patří především generální dodávky staveb, stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce objektů, rekonstrukce bytů, opravy a renovace fasád a další.Provádíme instalatérské, topenářské, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce.

Naše služby

Působení naší společnosti je založeno na kvalitě stoprocentně provedených stavebních pracích. K tomu využíváme individuální přístup ke všem zákazníkům a věnujeme každému projektu i dostatek času na detailní zpracování postupu. Prioritou pro naši firmu je používání moderní technologie a ověřených stavebních postupů. Zaměstnanci dochází na pravidelná školení dodavatelských firem. Z toho důvodu nabízíme naším zákazníkům nejlepší a profesionální řešení v realizaci projektu drobného i velkého rozsahu.

Zařídíme všechna povolení

Před samotným zahájením stavebních prací zařídíme veškeré papírování včetně projektové dokumentace i se statickými posudky. Naše firma vám nabízí i možnost zařízení stavebního povolení a geologických průzkumů, které budete ke stavebním pracím potřebovat.

Co všechno umíme

Stavební práce provádíme v jakémkoliv rozsahu. Materiál a nářadí si sami zajistíme, nakoupíme a dovezeme na místo stavby. Samozřejmostí je také úklid pozemku po dokončení stavby. Disponujeme také tím, že půjčujeme lešení, které jsme schopni na místě postavit a po ukončení i demontovat.

Mezi služby, které v oblasti stavebních prací nabízíme, patří:

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte tento nezávazný formulář a my se vám ozveme

Vyplňte formulář a my se ozveme

Nebo nás kontaktujte napřímo

Tel: +420 602 309 997

Mail: pnstav@pnstav.cz

PN stavební společnost s.r.o.
Na hradišti 224/4
250 67 Klecany

Máte zájem o naše služby?

Web provozuje PPC specialista a konzultant