Autodoprava

Zajistíme Vám dopravu stavebního materiálu, odvoz sutě s uložením na skládku, převozy stavebních strojů.

Naše služby

Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti nákladní autodopravy. Moderní stroje a techniku obsluhují profesionální pracovníci, kteří pravidelně dochází na potřebná školení. Při své práci dodržují všechna bezpečnostní opatření. Naše stroje jsou udržovány v perfektním technickém stavu. K dispozici máme nákladní a kontejnerovou dopravu.

Co všechno nabízíme

Nabídnout vám můžeme moderní nákladní automobily pro přepravu jakéhokoliv druhu materiálu nebo kontejnery na odpady. Dále máte možnost využít přepravu a složení stavebního materiálu. Rádi vám odvezeme nebo dovezeme písek, štěrk, drť, různé recykláty, uhlí nebo jiný stavební materiál. Odvezeme i různé druhy sutě, komunálního odpadu a zeminy.

Máme kvalitní vozový park

Díky bohatému vozovému parku, vám tak nabízíme širokou škálu prací s těžkou technikou. K dispozici máme i dostatek moderních strojů umožňujících převážení velkého množství stavebního materiálu. Převést dokážeme i menší stavební stroje.

Potřebujete jiné služby autodopravy?

V případě, že jste nenašly takovou službu, jakou hledáte, kontaktujte nás a my vám rádi na vaše dotazy odpovíme a najdeme nejvhodnější řešení. Naše společnost si klade za cíl maximální možnou míru spokojenosti všech zákazníků, budování vzájemně partnerských vztahů a poskytování kvalitních služeb.

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte tento nezávazný formulář a my se vám ozveme

Vyplňte formulář a my se ozveme

Nebo nás kontaktujte napřímo

Tel: +420 602 309 997

Mail: pnstav@pnstav.cz

PN stavební společnost s.r.o.
Na hradišti 224/4
250 67 Klecany

Máte zájem o naše služby?

Web provozuje PPC specialista a konzultant