Demolice - demoliční práce

Provádíme demolice veškerých staveb a jiných zděných, betonových, železobetonových a dalších konstrukcí.

Naše služby

Naše společnost vám nabízí také možnost demoličních služeb. Provádíme demolice veškerých staveb a jiných zděných, betonových, železobetonových a dalších konstrukcí. V oblasti demolice vám nabízíme vysoký počet demoličních prací nejrůznějšího charakteru. Disponujeme dlouholetými a bohatými zkušenostmi, které nám umožňují provádět speciální demolice výškových objektů, chladících věží, průmyslových hal, apod.

Co všechno umíme

K této činnosti využíváme moderní stavební stroje. Jsme schopni provést demolici a kompletní servis specializovaných průmyslových celků. Specializujeme se také na vyklízení objektů. Zároveň dokážeme zařídit i odvoz a ekologickou likvidaci vzniklého odpadu. Rádi pro vás zajistíme i kontejner pro velkoobjemový přesun zeminy.

Nabízíme komplexní demoliční práce

Materiál z demoličních staveb jsme schopni roztřídit podle vašeho požadavku. Pomocí vlastního vozového parku jsme schopni rozdrcený materiál odvést a uložit na řízených skládkách. Sutiny z demoličních prací dále zpracováváme a drtíme na moderních drtících strojích. Recyklace materiálů a veškeré zpracování podléhá přísným normám. V případě demolice jsme schopni zajistit i ekologickou likvidaci a demontáž technologií. Příkladem je například likvidace zásobníků nebo přečerpávacích zařízení určených pro ropné produkty.

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte tento nezávazný formulář a my se vám ozveme

Vyplňte formulář a my se ozveme

Nebo nás kontaktujte napřímo

Tel: +420 602 309 997

Mail: pnstav@pnstav.cz

PN stavební společnost s.r.o.
Na hradišti 224/4
250 67 Klecany

Máte zájem o naše služby?

Web provozuje PPC specialista a konzultant