O NÁS


Naše společnost Vám nabízí své služby v oblasti stavební (naše zkušenosti nám umožňují provádět stavby od výkopových prací až po krovy), řemeslné (díky kontaktům, které jsme za svou dobu působnosti nasbírali, provádíme veškeré řemeslné práce) a zejména rekonstrukční a interierové tvorby (zajišťujeme služby od příprav až po vystavení nových konstrukcí).

Firma PN stavební společnost působí již od roku 1997, díky tomu známe potřeby moderního bydlení, a naše práce je vidět. Jsme v kontaktu s proškolenými a specializovanými řemeslníky. Máme zkušenosti s výstavbou rodinných domů, panelových bytů, bytových jader, koupelen, ale i s rekonstrukcemi půdních prostor, speciálních interiérů a kanceláří.

Předností naší společnosti je minimum starostí ze strany zákazníka a maximum ze strany naší. Nemusíte "běhat" po úřadech, za projektanty, shánět řemeslníky, procházet obchody s obklady či stavebním materiálem. Nabízíme naše zkušenosti, jistotu, stabilitu a pohodlí. Záruky na poskytované služby, materiál a pohotový garanční servis je samozřejmostí.

Naše motto

Předností naší společnosti je minimum starostí ze strany zákazníka a maximum ze strany naší. Nabízíme naše zkušenosti, jistotu, stabilitu a pohodlí.

REALIZACE »

Naše projekty

PN stavební společnost poskytuje služby a dodávky v odvětví stavební činnosti komplexně, tzn. od zpracování projektové dokumentace, přes realizaci, až po samotné předání stavby. Jsme zaměření převážně pro domy na klíč. Většinu řemesel naše společnost poskytuje vlastními kmenovými zaměstnanci, popř. prověřenými dodavateli.

KontaktPokračovat

Web provozuje PPC specialista a konzultant