Rekonstrukce domů i bytů

Zajišťujeme nejenom rekonstrukce bytového jádra, ale komplexní řešení rekonstrukce celého bytu na klíč.

Naše služby

Základem kvalitní a dobře odvedené rekonstrukce nebo její části je dobré pochopení a nastudování stávajícího stavu rodinného domu, panelového domu nebo jiného objektu. Při rekonstrukci pracujeme podle dlouholetých ověřených postupů, se kterými máme bohaté zkušenosti. Rádi vám poradíme, které části je vhodné zachovat a které potřebují nahradit nebo opravit. Naším cílem je provést citlivý ekonomicky promyšlený zásah. Velmi vhodné je vytvořit detailní analýzu, která předchází správnému postupu při volbě rekonstrukce.

Vše děláme na profesionální úrovni

Pokud budete mít zájem o naši službu, připravíme pro vás projektovou dokumentaci. Zařizujeme také stavební dokumentaci a financování stavby. Velmi důležitým krokem je vytvořit analýzu původního stavu, která nám v realizační fázi pomůže zjistit, jak moc splní vaše očekávání a jaké budou nároky dané místem a typem stavby. Vytvoříme pro vás detailní kalkulaci a popisy zvolených postupů a materiálů. V rámci rekonstrukce je možné s námi spolupracovat, aby bylo vše podle vašeho očekávání.

V oblasti rekonstrukcí nabízíme komplexní služby

V oblasti rekonstrukce jsme schopni poskytnout veškeré služby, které jsou spojené s přípravami, vlastním provedením stavby včetně dokončovacích prací. Provádíme jednoduché zákroky, obnovy interiérů, vytvoření nových obytných prostor, demontáž části stavby s následnou přístavbou nebo také demontáž střechy.

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte tento nezávazný formulář a my se vám ozveme

Vyplňte formulář a my se ozveme

Nebo nás kontaktujte napřímo

Tel: +420 602 309 997

Mail: pnstav@pnstav.cz

PN stavební společnost s.r.o.
Na hradišti 224/4
250 67 Klecany

Máte zájem o naše služby?

Web provozuje PPC specialista a konzultant