Stavební práce na klíč

Mezi služby poskytované naší stavební firmou patří především generální dodávky staveb, stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce objektů, rekonstrukce bytů, opravy a renovace fasád a další.

Naše služby

Stavba na klíč je vrcholem naší kvalitně odvedené práce. Jedná se o kompletní službu, při které našeho zákazníka ochráníme před veškerými starostmi týkajících se stavby rodinného domu nebo jiného objektu. Profesionální tým se postará o všechny fáze projektu a přehledně provede vše tak, že se zákazník může do svého nového domova rovnou nastěhovat.

Vyberte si správného parntera pro Váš projekt

Stavba nového rodinného domu je velká investice do života a významná životní událost. My vám rádi nabídneme solidního partnera, který to bude brát vážně a stojí na vaší straně po celou dobu stavby. Určitě vás uklidní to, že náš přístup k vašemu projektu bude maximální. Stavíme tak, jako bychom stavěli sami pro sebe. Nabízíme vám konzultace, přípravy, dokumentace a samotnou stavbu až po zařízení interiéru včetně výběru nábytku. Náš kvalitní tým pracuje i s interiérovými návrháři.

Jak postupujeme při stavbě na klíč

Máte na výběr ze tří projektů. Jedním z nich je váš vlastní projekt, který máte předpřipravený. Projekt budete konzultovat s naším týmem, který vám poradí i s jeho následnou úpravou. Druhou možností je vybrat si z naší již vytvořené široké nabídky staveb, jenž lze částečně upravit podle vašich požadavků. Třetí variantou je projekt našeho projektanta, který stavbu na klíč navrhne sám. Naše společnost vám zaručuje výbornou kvalitu za výhodné ceny, které potěší každého. Nabízíme i možnost konzultace, která je bezplatná.

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte tento nezávazný formulář a my se vám ozveme

Vyplňte formulář a my se ozveme

Nebo nás kontaktujte napřímo

Tel: +420 602 309 997

Mail: pnstav@pnstav.cz

PN stavební společnost s.r.o.
Na hradišti 224/4
250 67 Klecany

Máte zájem o naše služby?

Web provozuje PPC specialista a konzultant