Koupelny

Koupelny jsou místem čistoty a duševní pohody. Tím se také řídíme, zajistíme celý projekt dle vašich představ a následně celou koupelnu zhotovíme. Vyřešíme všechny odpady splašků a přívody čisté vody. Nabízíme také možnost veškerých elektroinstalací a instalace sanity.

Neděláme jen celé koupelny, může se jednat i o dílčí práce. Máme zkušenosti s osazením veškerých sanit jako jsou sprchové kouty, umyvadla, vany, záchody.

Keramické obklady

Nejčastěji se pracuje s tímto druhem obkladu, protože působí dobře esteticky, má různé barevné, povrchové a dekorační variace. Keramické obklady jsou velmi snadné na jakoukoliv údržbu. Tento materiál je navíc vysoce trvanlivý. Také jsou odolné vůči oděru a důležitým specifikem je, že jsou nehořlavé. Naše firma s nimi má mnoho zkušeností a víme jak s nimi správně zacházet. A tím jsou vhodné i do těch nejnáročnějších koupelen.

Podlahové topení

Dnes je téměř běžnou výbavou koupelen. Vytváří tepelnou pohodu pro celé tělo zvláště pro nohy, které jsou na rozdíly teplot citlivé. Teplý vzduch od běžných topných těles stoupá vzhůru a k podlaze se leckdy ani nedostane. Navíc podlahové topení vytápí místnost sálavě a tím nezpůsobuje víření prachu jako jiná topení. Pravidelněji se také ohřívají zdi a strop a tím získávají lepší tepelná specifika. Tento systém není vhodný jen do koupelen, ale i ostatních místností.

Další obrázky naleznete v naší galerii koupelen