Dům na klíč

Najatá firma řeší veškeré práce. Zajišťuje vše od výkopů až po střechu včetně interiérových prací. Smyslem je, mít co nejméně práce a zajištování okolo výstavby. Pouze vyberte pozemek, dům, firmu a jen čekáte, než se nastěhujete.

Rozdíl mezi hrubou stavbou a stavbou na klíč?

Hrubá stavba obvykle zahrnuje veškeré stavební konstrukce. Firma zařizuje zemní práce, základy, svislé i vodorovné konstrukce, střechu s krytinou, okna a dveře. Na první pohled dům vypadá připraven k nastěhování, chybí však veškerá interiérová úprava.

Dům na klíč zahrnuje celou hrubou stavbu i s interiérovou tvorbou. Firma zařizuje kompletní přípravu stavby k nastěhování bez nutnosti dalších úprav. V rámci nacenění veškeré rozvody ( vody, elektřiny, plynu atd.). Připraveny jsou celé koupelny i s obklady, kuchyně s veškerým vybavením atd.

Výhody stavby na klíč?

  • Nemusíte hledat řemeslníky.
  • Firmá má vlástní nebo již osvědčené pracovníky.
  • Již není potřeba nic upravovat před nastěhováním.
  • Předem znáte cenu domu.
  • Stavby domu na klíč jsou naší specializací. Zajišťujeme dodávku materiálu pro celou stavbu a zařízení všech stavebních prací včetně výkopových prací, základové desky, střechy a celého interiéru. Po dokončení celý dům uklidíme a vy se můžete jen nastěhovat. Během stavby vás nečekají žádné starosti se zařizováním, vše obstaráme my.